Alt Om Saltstraumen

Kulturkalender

Flat View
Etter år
Månedlig visning
Etter måned
Weekly View
Etter uke
Daily View
I dag
Search
Søk

Månedlig visning

April 2019
     Mars Mars April 2019 Mai Mai
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
14
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
15
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
16
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
17
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
18
  29
  30
1 2 3 4 5
Saltstraumen kommunedelsutvalg 2015 - 2019
I konstituerende møte 7.10.2015 ble Odd Willy Hansen gjenvalgt som leder, som nestleder ble Arne Johan Seivåg valgt.
 
Medlemmer      
Navn Adresse E-post Telefon
Odd Willy Hansen, leder Marvollveien 32 owhansen@online.no 755 87 878
Arne Johan Seivåg, nestleder Straumøyveien 535 a-johase@online.no 918 81 864
Irene Wenberg Løkås Johan Iversens vei 1 irenewenberg@hotmail.com 916 93 793
Elisabeth Nilsen Kapstøveien 52 Elisabeth.nilsen@sbnett.no 900 609 83
Ann Kristin Evjen Evjenveien 364 annevjen@online.no 900 66 657
Hilde Arntzen Hellevika 3 Hilde.arntzen@hotmail.no 992 92 763
Kjell Sigurd Jørgensen Knaplundveien 24 kjellzzz@gmail.com 950 71 270

 

 

Varamedlemmer      
Navn Adresse E-post Telefon
Geir Richard Ossletten Ripnesbakken 28  geir_ossletten@hotmail.com 970 60 311
Cecilie Kristiansen Valnesåsen 6 ceckri@hotmail.com 915 57 821
Jan Nidolf Larsen Saltstraumveien 792 jn-larse@online.no 486 00 158
Evy Ramsvik Kulturveien 72 eramsvik@online.no 913 89 305
Kjell Ove Wenberg Kapstøveien 7 Kjellwenberg@hotmail.com 413 12 574
Paul Holmstrøm Straumøyveien 1172 paul@holmstrom.priv.no 905 31 545
Gunnar Lund Petrines Allé 5 urskar@online.no 907 23 800

 

 

Saltstraumen nærmiljøkontor har sekretariatfunksjonen for kommunedelsutvalget, og har kontor i Saltstraumen nærmiljøsenter med fast ansatt nærmiljøleder.
 
Kommunedelsutvalgets viktigste arbeidsområder er:
Ivareta og fremme lokalområdets interesser overfor kommunens politiske organer, administrasjon og andre offentlige instanser.
Vis hendelser fra alle kategorier


Velg språk

Her finner du en grov tilnærming til ulike språk.

Du kan velge blant andre språk etterpå.

 English 

 Deutch

 Français

Vi gjør også oppmerksom på at enkelte funksjoner ikke virker etter oversettelsen.

Takk til 
https://translate.google.com/

Seneste aktiviteter

Ingen hendelser

Copyright © 2006-2019 - www.saltstraumen.info
Alle rettigheter reservert.